Leserbrev Golfbutikken Golfreiser Golfutstyr Smånotiser Ukens turneringer Lær om golf
Meny
Norske/svenske baner
Innendørsgolf
Golf på Internet

Vitser

Profesjonell golf
Ukens golftips
Golf på TV
ARKIVET
Golfaksjebørsen
Tilbake til første side
 
Sitatet

It's just a job. Grass grows, birds fly, waves pound the sand. I beat people up.

Muhammad Ali

Tilbake til første side
 
Innlegg


Tilbake til innleggsoversikten   Tilbake til første side   Søk på GOLFSIDEN Les mer  

Her kan du legge inn:
nytt innlegg
 Troll - 07. Oct 2006 kl. 12:54 *  IP
Storformen kommer....

Red. Ramnefjell skriver om HB at storformen kommer raskt. Vet han noe som vi andre ikke vet om HBs spill? Det eneste sikre er vel at HB er "stabilt ustabil". Det er velig lett og uforpliktende med optimisme og positive profetier. De vil nesten alltid bli oppfylt. Da kan man si triumferende: "Hva sa jeg, jeg fikk jo rett til slutt". Vi andre som er mer realistiske, ser resultatene og beskriver fremtiden ut fra det. Men da er vi dumme og pessimistiske, og det skal man ikke, for det kan spolere for HB!

Mitt tips er at hverken HB eller SP noensinne vil vinne en turnering i USA. Og det kan jeg jo trygt si, anonymt.
 Asbjørn Ramnefjell (07. Oct 2006 12:59) *  IP
Jeg skrev for et par uker siden: "Henrik har storformen rett rundt hjørnet. Vi får bare håpe det holder når status skal gjørs opp om en måneds tid." Heri ligger et håp om at han finner formen tidsnok. Hans potensiale er stort. Det gjelder bare å få det ut. At han klarte cutten - under de rådende forholdene - sist natt var en meget god prestasjon! Selv om mange vil mene noe annet.


 Provisorisk (07. Oct 2006 14:05) *  IP
det med storformen og flyt har vi vel hørt veldig lenge nå. Det og at han bestandig har så dårlig forhold angående spikesmark og greier og greier og greier. Jeg var optimistisk når jeg tippet en 73runde igår og bommet på det. Jeg driter i om de rådenede forhold var dårlig dette skulle han ha taklet som mange andre har klart opp igjennom årene.


 Solskinnsgolferen (07. Oct 2006 14:05) *  IP
Jeg vil gjerne mene noe annet. Synes ikke det er en voldsom prestasjon å såvidt klare cut'en etter å ha ligget så bra an. Men vi håper jo på at det ordner seg idag og imorgen. Klart cut er klart cut.


 Adam (07. Oct 2006 14:42) *  IP
Noen som vet hvorfor ikke www.pgatour.com har slagoppdatering i dag?


 Gulltann (07. Oct 2006 15:02) *  IP
Adam , det fungerer nå.


 Ahemm (07. Oct 2006 17:15) *  IP
Husk at nivået er meget høyt på PGA tour.
Rankingpoeng på verdensbasis fåes etter innpilte penger,ikke glem det!
Og da tilsvarer en 150 plass på PGAtour kanskje en 50 plass på Europatouren.

Og der var Henrik nr. 61 som best!

Altså har han pr. def ikke vært så bra som i år.



 Solskinnsgolferen (07. Oct 2006 19:16) *  IP
Ahemm: Hjelper vel ikke at han ikke har spillt noe bedre før når dette heller ikke er godt nok...


 Stian (07. Oct 2006 19:36) *  IP
Ahemm: Artig måte å trekke slutninger på :)


 Luna (08. Oct 2006 19:10) *  IP
4 under så langt idag
Er vel ikke så halvgæærnt



Svar:
(Felter merket med * må fylles ut.)
Navn *
E-post
Innlegg *
(Useriøse, krenkende eller støtende innlegg, kan bli fjernet.)
 Tilbake til innleggsoversikten      (Her bruker du kun ett nick!)

 
 
Annonser









ANNONSÉR på Golfsiden - mer for pengene!
Interessert? Kontakt: ar@golfsiden.com
Tlf: 900 900 72