Jeg meldte meg på mid amatør, og sto på deltager listen. Skulle sjekke i dag igjen, for å se om det var kommet noen startliste. Men hele turneringa var borte fra golfbox. Noen som vet hva som har skjedd?
Samme for meg (09. Jun 2008 08:47) *IP
Samme gjelder meg. Ikke overaskende.
Sikkert ingen som vet hva som har skjedd??????
Fooore (09. Jun 2008 08:51) *IP
Frist for påmelding har gått ut, og da skal sikkert listene "behandles" på en eller annen måte, og plutselig er den klar igjen i golfbox og andre steder.
Det måtte gjøres noe tilsvarende ift AMAtour på Drøbak også.
Pepper (09. Jun 2008 09:01) *IP
Det skjer for flere turneringer. Titleist tourene på Drøbak og Oppegård til helgen er også forsvunnet fra Golfbox-oversikten nå når påmeldingsfristen er gått ut. I disse tilfellene ligger foreløpig deløtagerliste på klubbenes nettsider, men det er ikke alltid tilfellet. Uansett, det er utrolig irriterende at turneringer forsvinner fra listen på den måten.
Nede (09. Jun 2008 09:19) *IP
Nå er hele golfbox nede.
Halleluja
Sigbjørn (09. Jun 2008 20:25) *IP
Startlisten til MidAmatør er på Miklagard sin hjemmesid
Amatør (10. Jun 2008 13:27) *IP
Turneringens navn tilsier jo at den er for amatører, men den er åpen også for professionelle. Har det alltid vært slik ??
JM (11. Jun 2008 09:49) *IP
Bitte-liten korrigering til Sigbjørn.. Det er Deltaker-listen som ligger på hjemmesiden til miklagardgolf.no.
Startlisten kommer vel litt senere. :)
Flise (11. Jun 2008 15:32) *IP
Nå var den tilbake..