Har lest i noen tråder at enkelte kjøper golfballene sine på nettet, Hvor kan / bør man gjøre det? Eller er det noen gode butikker som har gode tilbud?
Solskinnsgolferen (16. Jul 2007 23:25) *IP
www.3balls.com har gode tilbud og greie fraktpriser. Var for litt siden knalltilbud på Precept Laddie-Xtreme. Jeg kjøpte 6 dusin og er storfornøyd. Endte etter moms og frakt på ca 11 kroner ballen.
Rockbottom har enda billigere fraktpriser, men har mye rare baller. Anbefaler å ta en titt.
Rsped (16. Jul 2007 23:55) *IP
Prøv lgbretail.com. Her får jeg titleist nxt for 10 kroner ballen viss du går sammen et par for å bestille. ProV1 kan fås for et par kroner til pr ball. Disse ballene er slått med et par ganger, og er så godt som nye. Kan dog ha logoer på seg, men det betyr ingenting. Jeg er superfornøyd med disse ballene.
Solskinnsgolferen (17. Jul 2007 11:06) *IP
Rsped: Er de "refinished", eller er de bare vasket? Kjøpte noen NXT refinished baller fra rockbottom ifjor, og de var annerledes enn vanlige NXT. Tror det kommer at de dyppes i maling og merkes om. Var ikke det samme selv om de så helt strøkne ut.
Rsped (17. Jul 2007 23:31) *IP
Disse er bare vasket. Det er jeg 99 prosent sikker på. Mange av ballene har logoer, så det må vel være et sikkert tegn på at de ikke er malt om igjen. Jeg er meget godt fornøyd med disse ihvertfall.
Annonser
ANNONSÉR
på Golfsiden - mer for pengene!
Interessert? Kontakt:
ar@golfsiden.com
Tlf: 900 900 72