Leserbrev Golfbutikken Golfreiser Golfutstyr Smånotiser Ukens turneringer Lær om golf
Meny
Norske/svenske baner
Innendørsgolf
Golf på Internet

Vitser

Profesjonell golf
Ukens golftips
Golf på TV
ARKIVET
Golfaksjebørsen
Tilbake til første side
 
Sitatet

It's just a job. Grass grows, birds fly, waves pound the sand. I beat people up.

Muhammad Ali

Tilbake til første side
 
Innlegg


Tilbake til innleggsoversikten   Tilbake til første side   Søk på GOLFSIDEN Les mer  

Her kan du legge inn:
nytt innlegg
 Anonym - 20. Apr 2009 kl. 07:31 *  IP
Haga range

Jeg var på Haga driving range i går. Mange som tok med seg en bøtte og gikk langt ut på rangen for å samle baller. Er det lov?
 veggiss (20. Apr 2009 09:22) *  IP
såvidt hva jeg vet så var ballmaskinene i ustand, så da ga vel enkelte faen og gikk og plukket baller selv.


 AR (20. Apr 2009 09:42) *  IP
Jeg var der også og kan bekrefte at det var omtrent fullt. Det tok lang tid å få tak i baller pga svikt i ballmaskinene. Da gikk folk ut på rangen og plukket baller. Men dette er ikke lov. Men hva gjør man ikke når spillelysten er stor og nøden er størst? Selv var jeg heldig og fikk kjøpt baller nok til egen bruk selv om det tok nesten en halv time før jeg fikk en bøtte ut av ballmaskinen. Men nå skal det være i orden igjen. Ballplukkemaskinen gikk for harde livet i hele helgen.


 PegTee (20. Apr 2009 10:17) *  IP
Kor lenge brukar folk å stå på rangen, egentlig?
For min del så er det ikkje vits å berre stå der og slå utan mål og meining, men konsentrering må til skal det bli framgang. Og då vert ein gjerne gåen i toppen. Må seie eg sjeldan står der meir enn ca. 120 ballar.



Svar:
(Felter merket med * må fylles ut.)
Navn *
E-post
Innlegg *
(Useriøse, krenkende eller støtende innlegg, kan bli fjernet.)
 Tilbake til innleggsoversikten      (Her bruker du kun ett nick!)

 
 
Annonser









ANNONSÉR på Golfsiden - mer for pengene!
Interessert? Kontakt: ar@golfsiden.com
Tlf: 900 900 72