Leserbrev Golfbutikken Golfreiser Golfutstyr Smånotiser Ukens turneringer Lær om golf
Meny
Norske/svenske baner
Innendørsgolf
Golf på Internet

Vitser

Profesjonell golf
Ukens golftips
Golf på TV
ARKIVET
Golfaksjebørsen
Tilbake til første side
 
Sitatet

It's just a job. Grass grows, birds fly, waves pound the sand. I beat people up.

Muhammad Ali

Tilbake til første side
 
Innlegg


Tilbake til innleggsoversikten   Tilbake til første side   Søk på GOLFSIDEN Les mer  

Her kan du legge inn:
nytt innlegg
 Pan - 29. Sep 2006 kl. 01:36 *  IP
Nå spiller Henrik bra !!

Avsluttet torsdagen med -4 på sine siste 5!! Måtte det fortsette imorgen. Endelig setter han i putter.
 Pan (29. Sep 2006 18:15) *  IP
Jaja, det var for godt til å være sant :(
Idag ser vi den vanlige Bjørnstad som ikke setter 2-3 m putter, og som havner i roughen og sliter derfor med innspill. I tillegg går han alltid for alt isteden for å "safe" litt.



 Rich (29. Sep 2006 18:18) *  IP
I kjent stil måtte det inn med en dobbel bogey... +4 runde mest sannsynlig og akkurat greie cuten..


 Pan (29. Sep 2006 18:45) *  IP
Ja får virkelig håpe at han iallefall klarer cuten.


 Adam (29. Sep 2006 19:02) *  IP
+4 og E totalt. Trist :-(


 Pan (29. Sep 2006 19:10) *  IP
Begynner å lure på om han overhodet øver på 2-3 m putter??
Nok en bomputt på hull 12 i tillegg til at utslaget var katastrofalt.



 Rich (29. Sep 2006 19:52) *  IP
+5....


 Pan (29. Sep 2006 19:55) *  IP
Ja, en bogey til nå så ryker han ut :(


 Pan (29. Sep 2006 19:57) *  IP
Bra innspill på 17, håper det kommer en birdie.


 Pan (29. Sep 2006 20:24) *  IP
Meget bra innspill hull 18. Dette lukter dagens første og eneste birdie.


 Kevin (29. Sep 2006 20:38) *  IP
Jepp..han klarte det. Da blir det mest sannsynlig spill resten av helga. Men det svinger altfor mye av han,litt som John Daly...som hadde 76 i går og 65 i dag! Mens Henrik gjorde kanonrunde i går og rævva i dag...var jo så stabil i går,uten en bogey


 Provisorisk (30. Sep 2006 12:34) *  IP
uff visste det før jeg satt meg ned på dataen ! Var på festival igår så har ikke fått sett resultatene før nå. Sa til meg selv sikkert gått en 73-74 runde idag så var det enda verre !! Kan jo stille klokka etter dette spillet til Henrik


 Provisorisk (30. Sep 2006 12:36) *  IP
Hvis vi får noe å glede oss over idag blir vi desto mere skuffa imorgen




 virrum (30. Sep 2006 19:04) *  IP
Ser nok ikke ut som oppturen kommer før evt. i morgen, 3 over etter fire hull nå.


 Kevin (30. Sep 2006 23:02) *  IP
Mesterlig avslutning,med to eagler på rad og en birdie til slutt. Endte på -1 totalt,og foreløpig 50.plass. Gir ikke spesielt mye penger og et inntrykk av ustabilt spill. Mye bra,men birdieputtene hans virka å være litt for kort/lang hele veien.


 Goofy (30. Sep 2006 23:06) *  IP
$7000 for 50 plass gjør at han mister enda et par plasser, vi må en 65 runde i morgen, det kan han klare - bare han setter innspillene på pinnen.




 Kevin (01. Oct 2006 22:23) *  IP
Han har spillt bra i dag,4 birdies og en bogey. Ligger foreløpig på 39.plass. Lover bra dette. Synd med fredagen,den ødela for en topplassering


 jesus maria (01. Oct 2006 22:34) *  IP
Han er nå iallefall bare en runde unna en solid turnering, og jeg tror han vil få "skrudd sammen" en hel turnering i løpet av sesongens siste uker. Hva det kan føre til blir spennende og se.


 Pro V1 (01. Oct 2006 22:38) *  IP
Meget bra på chippene idag og setter puttene, det gir en minus 3 runde og T39. Desverre lite dollar i kassen (ca. 13000). Treffer altfor lite greener og er merkelig ustabil med fairwaytreffene. Likvel redder han seg inn på bra nærspill som ikke akkurat har vært hans styrke i de siste turneringene. Når nærspillet ikke er helt i toppen blir det fort en 76 runde. Merkelig nok var det på 76 runden han var best med utslagene men 2 putter i snitt pr. green i reg. holder ikke. På de andre tre rundene ligger han helt i toppen med rundt 1,6 putter i snitt pr green.
Han har sikkert tatt tak i nærspilet sitt og wedgene og det har da gått utover andre ting. De fleste kjenner seg sikkert igjen her. Topp 150 på listen er det realistiske målet etter min mening, selv om jeg håper på en topp plassering i de neste turneringene, men det er ikke så mange igjen nå. Stå på videre Henrik. Du er inne i det gode selskap.



Svar:
(Felter merket med * må fylles ut.)
Navn *
E-post
Innlegg *
(Useriøse, krenkende eller støtende innlegg, kan bli fjernet.)
 Tilbake til innleggsoversikten      (Her bruker du kun ett nick!)

 
 
Annonser









ANNONSÉR på Golfsiden - mer for pengene!
Interessert? Kontakt: ar@golfsiden.com
Tlf: 900 900 72