Tilbake til innleggsoversikten Tilbake
til første side Søk på GOLFSIDEN
Les mer
Her kan du legge inn: nytt innlegg
 respekt - 20. Jan 2010 kl. 14:22 * IP
NGF igjen
NGF lover at den nye siden med golfbox er oppe til sesongstart i april! Starter golfsesongen i Norge i april. På Vestlandet er det spill fra snøen går om et par uker.
|
 FriDropp (20. Jan 2010 15:09) * IP
Har du ikke skjønt noen ting?
Vi som ikke bor innen 10mil fra Oslo S regnes ikke med på annen måte enn at man er glade for kontingenten.
Så da stemmer det at golfbox er oppe til den offisielle sesongstarten, mao april in best case.
 sidewatcher (20. Jan 2010 16:41) * IP
Egentlig rart at det ikke finnes flere gode spillere fra sør/vestlandet hvor de kan spille "hele" året....
men, det er fint at de betaler kontigenten :-)))
 respekt (20. Jan 2010 16:45) * IP
Årets tre beste i NM kom fra Vestlandet og vinneren er ranket nr 32 i verden blant amatører, skyhøyt foran alle østlendingene som vi hører så mye om.
 Kjell249 (20. Jan 2010 16:46) * IP
Jeg trodde vestlendingene gjorde rent bord i NM...
 respekt (20. Jan 2010 16:50) * IP
Det hører med til historien at vinneren , Knut Børsheim, (nr.32 på verdensrankingen for amatører) ble vraket da Norge spilte Bronsefinale for en haug med østlendinger som hadde rundt 400 i ranking.
Smart move. Norge tapte bronsen.
NGF hahaha. Amatører av verste merke i alt de foretar seg.
 Tagefan (20. Jan 2010 19:19) * IP
Børsheim, Olsen, Ramsnes, Engevik, Tage, Thorsen, Friestad, Ronold - ska du ha flærne talenter fra Vestlandet så bare si fra?
 Kaare (21. Jan 2010 16:30) * IP
Mener å vite at Henrik og Marianne er fra Østfold,og Tutta
kommer fra Oslo!
 ... (21. Jan 2010 16:35) * IP
Golfbox fungerer da det -det er bare norskgolf.no som ikke er lansert enda...
 observer (21. Jan 2010 17:00) * IP
hvem østlendinger er det "respekt" referer til som omtales så mye ?
fakta er som "Kaare" skriver at det pr nå kun er Tage som til dels har levert som proff....han er iallefall ekspert på kvalspill, det har ikke vært allverden til innspillte cash...
Ronold og Thorsen spiller vel knappt...Engevik har ved ett tilfelle de siste årene spillt bra, det var ved NM på hjemmebane...av de andre navnene som nevnes er jeg helt enig i Børsheim, pr nå er han av de nevnte som jeg kan se kan ha det som skal til
 Drømmegolf (21. Jan 2010 17:32) * IP
Hvilke problemer har du med golfbox respekt?. Admin delen har fungert flott fra dag 1. (før årsskifte 2010 ). Ikke klag på alt NGF gjør når du selv er litt på jordet i dine trådstarter.
|
|